השר וסרלאוף, במכתב לרה"מ נתניהו: "לא ייתכן שהממשלה לא תקיים את הבטחותיה לתושבי הצפון! אין בכוונתי להשתתף בישיבות הממשלה ובהצבעות, עד להעברת ההחלטה בממשלה בנוגע לסיוע לתושבי הצפון"

*השר וסרלאוף, במכתב לרה"מ נתניהו: "לא ייתכן שהממשלה לא תקיים את הבטחותיה לתושבי הצפון! אין בכוונתי להשתתף בישיבות הממשלה ובהצבעות, עד להעברת ההחלטה בממשלה בנוגע לסיוע לתושבי הצפון"*

 

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, יצחק וסרלאוף, שלח היום מכתב לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בו הוא דורש את מעורבותו הדחופה בנושא החלטת הממשלה המתייחסת לקו העימות בצפון.

 

במכתבו, וסרלאוף מתריע כי האיום הבטחוני בצפון הארץ הולך וגובר, וכי ראשי הרשויות קורסים תחת הנטל הבירוקרטי ללא מענה רחב כפי שנדרש ומציין כי מאז פגישה שנערכה בתחילת השנה, בה הובטח לראשי רשויות קו העימות כי החלטת ממשלה תועבר בתוך כ-10 ימים, חלפו למעלה מ-45 יום, ועדיין אין כל התקדמות.

 

"לא ייתכן כי תושבי הצפון ימשיכו להיות מופקרים לגורלם ללא סיוע מדינתי", כותב השר וסרלאוף. ומוסיף: "המשך התמהמהות הממשלה בהעברת החלטה משמעותית ומידית לתושבי הצפון פוגע קשות בתושבי קו העימות ומעמיד בסכנה את עתידם ואת חזרתם בשוך הקרבות".

 

השר וסרלאוף הודיע בסיום מכתבו: "אין בכוונתי להשתתף בישיבות הממשלה עד להעברת ההחלטה בממשלה ובהצבעות בנוגע לסיוע לתושבי הצפון".

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן