נצחון לבן גביר. אחרי שעתר לבג"ץ בדרישה להכניס יועציו הפרלמנטרים ואורחים ללשכתו המשטרה הסירה את המחסומים. בן גביר: "אמשיך להגיע ללשכה כדי שהמשטרה תמשיך לאבטח את המקום"

בשבוע שעבר הגיש ח"כ איתמר בן גביר עתירה לבית המשפט העליון נגד משטרת ישראל, שחוסמת את כניסת יועציו למתחם לשכתו הפרלמנטרית בשכונת שמעון הצדיק. כמו כן אסרה המשטרה מכניסת מבקרים ללשכתו ולביתו של טל ישובייב בשכונה.

היום נרשם לבן גביר נצחון לאחר שעתר לבג"ץ והמשטרה אמורה הייתה על פי צו בית המשפט להשיב מחר – המשטרה הסירה את המחסומים שהוצבו בכניסה למתחם לשכתו הפרלמנטרית וכך יכולים מעתה היועצים הפרלמנטרים להיכנס לפגישות שיתנהלו במקום ולמבקרים יתאפשר להגיע לביתם של משפחת יושבייב, מה שנמנע עד כה.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "טוב שהוסרו המחסומים וראוי שהמשטרה תמשיך לאבטח את בית משפחת יושבייב ואת האיזור באופן קבוע כדי למנוע את הצתת ביתו ורכבו פעם נוספת על ידי הפורעים, וכמו כן להפסיק את ההתנכלויות כלפי התושבים היהודים בשכונה".

ח"כ בן גביר הוסיף: "כל עוד לא תוצב שמירה קבועה במקום, אני לא אזוז ואגיע ללשכתי מידי יום, כדי שהמשטרה תמשיך להגיע ולאבטח את המקום".

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן