מליאת הכנסת אישרה הלילה בקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ לימור סון הר מלך, למגבלות על חזרתו של מורשע במעשה טרור לסביבת נפגעי עבירה

הודו להשם כי טוב כי לעולם חסדו

 

*חוק שיעשה צדק עם נפגעי הטרור ובני משפחותיהם אושר הלילה סופית במליאת הכנסת ונכנס לספר החוקים של מדינת ישראל!*

 

*החוק מבקש להרחיק מחבלים ששוחררו מהכלא, מסביבת קורבנותיהם וקרובי משפחתם*

 

מליאת הכנסת אישרה הלילה בקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק שלי, למגבלות על חזרתו של מורשע במעשה טרור לסביבת נפגעי עבירה.

 

זהו החוק השלישי שלי בנוגע למלחמה בטרור שעובר בשלוש קריאות. אני חושבת שיש איזו סגירת מעגל בכך שדווקא אני, אלמנת ופצועת טרור, מובילה את החוקים החשובים האלה. זו אמירה ברורה לאויבינו כי גם אם הם חושבים בעקבות פיגוע זה או אחר כי יש ביכולתם להרים יד על עם ישראל ועל ארצו, אז לא. נצח ישראל לא ישקר.

 

אני מודה לשר לביטחון לאומי שתמך וליווה את החוק, ליועץ החקיקה של השר עו״ד דוד בבלי שסייע להתגבר על כל המכשולים בוועדה, לחבריי ח״כ אתי חוי עטיה וח״כ אריאל קלנר על שהגישו יחד איתי את הצעת החוק, ליו״ר הועדה לביטחון לאומי חברי צביקה פוגל שקיים והוביל את הדיונים בהצעת החוק במקצועיות רבה, לטויבי זוסמן רלשי״ת ח״כ צביקה פוגל שדאגה לקיים את הדיונים בתכיפות גדולה, ליוסי צור אביו של אסף צור הי״ד ולפורום בוחרים בחיים של המשפחות השכולות, שיזמו את הצעת החוק ועושים רבות במאבק בטרור למען מניעת הנרצח הבא, לארגון חוננו, לצוות הועדה ולצוות שלי בלשכה ריעות, נופר, אורי ויעקב שהיוו חלק משמעותי מהיכולת שלי לדחוף את החוק ולהעבירו.

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן