ח"כ בן גביר: "מי שלא נאמנים למדינה, מי שפוגעים בחיילי צה"ל, אני לא רוצה אותם במדינה". בערים חיפה ונשר מביעים תושבים זעם רב נגד ניסיונות של משפחות פשע מהמגזר להשתלט בעיר ולנהוג באלימות ופגיעה בבנות יהודיות.

ח"כ בן גביר ערך אמש סיור שטח בצפון יחד עם מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף וצוות לשכתו והגיעו לערים: חיפה, נשר וקריית מוצקין.

"האהדה למפלגת עוצמה יהודית גוברת בשטח והכמיהה של הציבור לקול חד וברור בכנסת, נגד הפגיעה במדינה, בחיילי צה"ל, בצביון היהודי, ובעד הנושא החברתי שמאז העברת התקציב נפגע הציבור בגלל יוקר המחייה, הנושאים האלו מחייבים אותנו להמשיך את המאבק העיקש בממשלה" , אמר יו"ר עוצמה יהודית ח"כ בן גביר בפתח ביקורו בעיר חיפה, במפגש עם הרב ד"ר אליהו רחמים זייני ראש ישיבת "אור וישועה". הרב זייני לא הסתיר את התנגדותו לממשלה והעומד בראשה וייחל להפלתה.

בהמשך הביקור נפגש בן גביר עם תלמידי הישיבה יחד עם הרב זייני לשיחה פתוחה ובמשך כשעה שוחחו על המצב במדינה.

בהמשך נפגש בן גביר עם הרב דוד מאיר דרוקמן רבה של קריית מוצקין ורב קהילת חב"ד בקריות, בביתו בקריית מוצקין.

בערים נשר וקריית מוצקין קיבלו מאות משתתפים באהדה את ח"כ בן גביר יחד עם נציגי עוצמה יהודית דורון גרינברג בקריית מוצקין ואילן אלימלך בנשר. מנחה הכנסים, מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף אמר למשתתפים "אנחנו לא מגיעים רק לפני הבחירות, כמו כל הפוליטיקאים, עכשיו זה הזמן שלכם. אנחנו כאן ורוצים לשמוע את המצוקות, לשמוע את הקול שלכם ולעזור איפה שאפשר".

ח"כ בן גביר נאם במשך שעה ארוכה על הנושא הביטחוני והחברתי והשיב לשאלות המשתתפים שהבעיה המרכזית עליה דיברו הוא החשש מפני ניסיונות של משפחות פשע מהמגזר להשתלט בעיר ולנהוג באלימות ופגיעה בבנות יהודיות: "מגיעים מלוד משפחות שקשורות למשפחות פשע ורוכשים כאן דירות לכל המשפחה, המצב כאן הפך להיות מפחיד", הצהירו מספר משתתפים. בן גביר הודיע כי לא יסכים למצב כזה וביקש שכל אירוע נגד החוק שאינו מטופל שיגיע לידיעתו ויטופל על ידו מול גורמי אכיפת החוק. בסיום הסיור מסר בן גביר: "שמעתי את התושבים והבטחתי להמשיך לרדת לשטח ולעשות הכל, כדי לפעול למען העם והארץ שלנו. לא ייתכן שההפקרות בצפון תימשך".

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן