ח"כ בן גביר בכנס בחירות בבאר שבע: "נצליח להחזיר את הכבוד, תהיה עוצמה יהודית בנגב"

יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר, הגיע אמש לכנס בחירות בעיר באר שבע, בירת הנגב. בכנס, השתתפו כ- 400 מתושבי העיר שקיבלו את בן גביר באווירה מרוממת בשירה וריקודים.

בכנס השתתף הרב שמעון כהן ראש מוסדות בית מוריה שחיזק בדבריו את ח"כ בן גביר במאבקיו הרבים למען עם ישראל וסגן ראש העיר גדי מזוז. כמו כן השתתפו נציגי עוצמה יהודית ברשימה לכנסת – יצחק וסרלאוף, אלמוג כהן, והרב עמיחי אליהו. ורכזי המפלגה בבאר שבע רונית מרקמן ואביחי אזולאי.

במהלך הכנס הודה בן גביר בשיחה עם הפעילים כי במידה והציבור לא ייצא להצביע, הימין לא יוכל יותר לבוא בטענות לגוש השמאל על הממשלה הבאה שתוקם. בן גביר הסביר כי "נצליח להחזיר את הכבוד לעם ישראל, נצליח להחזיר את הכבוד לשוטרים שלנו, לחיילים שלנו, לחקלאים, לעצמאים ונצליח לדאוג למדינה שלנו, לדאוג לפריפריה".

"אבל", עבר בן גביר להסביר מה יקרה במידה ולא ייצאו להצביע בהמוניהם, "תדעו לכם דבר נוסף. זה הכול תלוי בכם. אם לא נוציא את כל באר שבע להצביע, אם לא נוציא את כל דימונה להצביע. אם לא נוציא את אשקלון ואשדוד להצביע, אז למי נבוא בטענות? יש תקווה, יש ציפייה, יש תפילה ואנחנו צריכים ויכולים לקיים את זה שתהיה עוצמה יהודית בנגב".

איש הנגב אלמוג כהן, מקום 7 ברשימה, ומייסד ארגון ׳הועד להצלת הנגב׳ ו׳סיירת בראל׳ אמר בכנס: "היחיד שנשא על נס את הדגל הזה שנקרא הנגב, לקח את הבעיה הזאת ורוצה לטפל בה והוכיח את עצמו והגיע לכל המחאות ונתן לנו את כל הסיוע שהיינו צריכים זה חבר הכנסת בן גביר".

מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף מקום 5 ברשימה אמר: "לעוצמה יהודית יש בשורה עבורכם, עבור גם כאלה שמרגישים ייאוש מהמצב, בפרט אחרי השנה וחצי האחרונות שהממשלה מכרה את הערכים שהכי חשובים לנו והפקירה את הנגב".

הרב עמיחי אליהו מועמד מספר 9 אמר: "לא חזרנו לארץ כדי להתבייש ביהדות, אלפיים שנה התגעגענו לארץ הזאת כדי להיות כאן עם עוצמה יהודית. זה לא מקרי שמי שמפחד מתורת ישראל רוצה למסור את ארץ ישראל לאויבים, מי שמנותק מהשורשים והזהות וההורים שלו, לא יכול להלחם על ארץ ישראל, ועוצמה יהודית ילחמו כאן בשבילכם ובשביל תורת ישראל.

קרדיט צילום: חופשי

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן