השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בביקור בתחנת משטרת רהט יחד עם ממ"ז דרום ניצב אמיר כהן

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בביקור בתחנת משטרת רהט יחד עם ממ"ז דרום ניצב אמיר כהן

 

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר ביקר היום (ג') בתחנת רהט יחד עם ממ״ז דרום ניצב אמיר כהן. השר בן גביר קיבל ממפקד וקציני התחנה סקירה נרחבת על פעילות המשטרה בעיר רהט והסביבה.

 

במהלך הביקור, השר קיים שיח פתוח עם שוטרי התחנה ושמע מהם על פעילותם והדברים אותם צריכים לתקן ולייעל.

 

השר בן גביר למפקדי ושוטרי התחנה לאחר הסקירה: ״אני מאוד מתרשם מהתחנה ומהיכולות שלה. שנת 25׳ הולכת להיות שנת התחנות – אין משטרה חזקה בלי תחנות חזקות. באתי הנה, לשמוע, לשפר ולתת גב לשוטרים וללוחמים. יש שינוי מאז אירועי ה-7.10 בכל התפיסה של הציבור כלפי המשטרה, יש שינוי. אני מקווה שבשנה וחצי הקרובות יהיה עוד יותר שינוי. כרגע אני שם את תחנות המשטרה במוקד, להגדיל, לחזק ולתת הרבה יותר כח לתחנות. אני חושב שזה הדבר החשוב ביותר כעת לשים עליו דגש. הדבר שהכי חשוב לי, וזה באמת לא בשבילי, זה בשביל עם ישראל. ריבונות, משילות, אפס סובלנות למפרי חוק. אני אמשיך לתת לכם גיבוי״.

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן: ״העוצמה וההישגים המצויינים זאת תוצאה של הנבחרת המצויינת שיש בתחנה, נחושה מאוד לכל משימה. זאת הזדמנות שלי להגיד תודה לשוטרים ולמפקדים בתחנת רהט, יש כאן השקעה גדולה מאוד בהקצאת הכוחות והמשאבים. השוטרים פה עושים על מה שצריך כדי שאזרחים יקבלו את השירות ואיכות החיים הטובה ביותר שאפשר בחברה הבדואית ובעיר רהט מרבית האוכלוסייה היא נורמטיבית ויש אחוז קטן שפוגע ובו אנחנו מטפלים. אני רוצה להודות לך על הרוח הגבית אני שמחתי לשמוע את התכנון של המשרד לגבי תחנות המשטרה״.

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן