הספד קורע לב: ח"כ איתמר בן גביר הספיד בהלוויתו של הקדוש אורן מאיר בן יפתח הי"ד.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הספיד בהלווית הקדוש אורן מאיר בן יפתח הי"ד, ואמר: "ממשלת ישראל לא יכולה לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה. מי שלא עוצר ופוגע במסיתים ובראשי החמאס בעזה, הדם של הנרצחים על הידיים שלו".

דברי ההספד:

"אנחנו צריכים לדעת כמו בפרשת עגלה ערופה ששואלים ואומרים שזקני העיר צריכים לצאת ולומר ידינו לא שפכו את הדם הזה, צריך לשאול את ממשלת ישראל, איפה אתם? יחיא סינוואר קורא לרצוח יהודים בגרזנים, למה לא מחסלים אותו? ראאד סאלח מסתובב ומסית נגד יהודים, תושבי לוד מפחדים לצאת מהבית.

אמא מרמלה סיפרה לי שהבן שלה נכנס לבית ספר עם כיפה וכשהוא יוצא, הוא יוצא בלי כיפה. אמרתי לה בסדר, הוא עוד יחזור בתשובה, האמא אמרה לי אתה לא מבין, הוא מוריד את הכיפה בגלל שהוא מפחד שירביצו לו.

זה לא יכול להיות שדם יהודי יהיה הפקר, ולכן *משפחה יקרה אני אומר, אורן מאיר הי״ד, אורן קדוש ובזכות אנשים כמוהו אנחנו נמצאים כאן, בזכותכם שיהיה לכם כח בעז״ה. אנחנו נמצאים כאן, אנחנו לא שוכחים את זה, הוא נמצא עכשיו במקום שאין בריאה יכולה לעמוד במחיצתה ומצטרף לשרשרת דורות של רבי עקיבא שמסר נפש על קידוש השם, שסרקו את שיערו במסרקות ברזל*.

רבי עקיבא שאנחנו צריכים להבטיח להמשיך בדרכו ולהמשיך בדרך של שרשרת הדורות ולא לפחד כלל, ולדרוש מממשלת ישראל די! די! דם יהודי אינו יכול להיות הפקר! די!"

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן