הוועדה המייעצת למינוי בכירים בשירות המדינה אישרה פה אחד למנות את מר רפאל אנגל לתפקיד מנכ"ל המשרד לביטחון לאומי

*הוועדה המייעצת למינוי בכירים בשירות המדינה אישרה פה אחד למנות את מר רפאל אנגל לתפקיד מנכ"ל המשרד לביטחון לאומי*

הוועדה המייעצת למינוי בכירים בשירות המדינה אישרה הערב (חמישי) למנות את מר רפאל אנגל לתפקיד המנהל הכללי של המשרד לביטחון לאומי.

כזכור, בבקשתו לנציב שירות המדינה כתב השר: "לרפאל אנגל ניסיון ניהולי רב שנים במערכות רבות ומגוונות המעניקות לו ידע מקיף ורוחבי בניהול תהליכים ארוכי טווח, תקציבים מסועפים ומערכות ממשלתיות. אנגל משמש כסגן וממלא מקום ראש המועצה האזורית מטה בנימין, בתפקידו זה מנהל אנגל מספר תחומים ובהם; תחום הביטחון ובכללו, אחריות על אגף הביטחון, ליווי הקמת ותחזוקת מרכיבי ביטחון בישובים, קשרי המועצה עם גופי הביטחון השונים, משטרת ישראל, צה"ל, כב"ה ומג"ב, ניהול מטה החירום הרשותי, ניהול אירועי חירום בשטח, ניהול הקשר עם משרדי הביטחון הלאומי והביטחון".

הוועדה קבעה, כי המועמד עונה על תנאי הסף להשכלה ועונה על תנאי הכשירות לניסיון בתפקיד ניהולי בכיר. הוועדה התרשמה מהופעתו ומהעשייה המשמעותית בתחום הביטחוני, ומהמוטיבציה שהפגין לתפקיד וללימוד תחומי העיסוק של המשרד.

השר בן גביר: "אני סמוך ובטוח כי מר אנגל יביא למשרד לביטחון לאומי ממרצו ומנסיונו, תהליכי ביצוע משמעותיים שיכללו גם תוכניות משמעותיות לגופי ביטחון הפנים בשיתוף פעולה מלא של כלל היחידות במשרד ושל גופי הביטחון, תוך ניהול תקציבי המשרד והפקת המרב מהם".

*המינוי צפוי לעלות לאישור הממשלה בישיבתה הקרובה.*

קרדיט תמונה: ברוך גרינברג

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן