האישה שהייתה לסמל המאבק בגירוש – במקום השישי בעוצמה יהודית

האישה שהייתה לסמל המאבק בגירוש – במקום השישי בעוצמה יהודית

*נחשפה הנציגה ה-6 ברשימת עוצמה יהודית: לימור סון הר מלך,שתוצב במקום ה-12 ברשימה המאוחדת. ח"כ בן גביר: "לימור היא סמל הנחישות היהודית והמאבק בגירוש"*

עוצמה יהודית חושפת היום את הנציגה השישית שלה ברשימה לכנסת, שתוצב במקום 12 ברשימה המאוחדת.

לימור סון הר מלך, בת 43, נשואה ואם ל-10 ילדים, תושבת שבי שומרון, ילידת ירושלים.

הר מלך מראשוני הגרעין הדתי בחומש, שם התגוררה עם בעלה שולי הר מלך הי"ד, שנרצח בפיגוע בו היא עצמה נפצעה, ומספר שעות לאחר מכן ילדה את בתם. בתום שיקום ממושך, שבה להוביל את המאבק נגד הגירוש בצפון השומרון והפכה לאחד מסמלי המאבק. הר מלך היא ממייסדי "חומש תחילה" – מטה המאבק לשיבה לצפון השומרון.

במשך כשני עשורים עוסקת הר מלך בחינוך לציונות ואהבת הארץ ומרצה במסגרות שונות בפני נוער, תלמידי מכינות וחיילים ברחבי הארץ. עסקה בהוראת ספרות וייעוץ חינוכי, במקביל היא גם מרצה ומנחה לבריאות גוף ונפש במסגרת שונות.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בירך את לימור סון הר מלך ואיחל לה בהצלחה: "בעז"ה לימור תוכל להשפיע מבפנים, מתוך הכנסת, לממש את חזון ההתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל".

לימור סון הר מלך: "אני שמחה ונרגשת על הזכות להצטרף למשפחת עוצמה יהודית, בראשות איתמר בן גביר. בעיניי זו המפלגה היחידה המשמיעה קול צלול וברור שאינו מתפשר ומתנצל ביחס לאחיזתנו בארץ ובכוחו של עם ישראל לגבור בעזרת ה' על אויביו מבחוץ ומבפנים".

לימור הוסיפה, "אפעל ככל שביכולתי כדי להיות שליחה נאמנה עבור העם, הארץ והתורה. בין הנושאים שאפעל אי"ה לקדם: שיבה לחומש ובעז"ה לכל מרחבי ארצנו, ביטול חוק ההתנתקות וחיזוק ההתיישבות הצעירה. חיזוק המשילות ובטחון הפנים. חיזוק ערכי המשפחה היהודית. ובין היתר הכרה וסיוע למשפחות ברוכות ילדים".

(צילום: רעות קורנברג)

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן