בן גביר במליאה הערב: "שיא הצביעות של חברי הקואליציה, די לאלימות, די לצביעות"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר התייחס הערב במליאת הכנסת לאירוע נסיון התקיפה נגדו בחניון בגני התערוכה ואמר: "יש צביעות בהטלת מס על כלים חד פעמיים, כאשר הקואליציה מדברת על בריאות הציבור, אך בפועל הרצון האמיתי הוא לפגוע בציבור החרדי ואם מדברים על צביעות, מה שעברתי ביום שלישי האחרון בת"א, זה שיא הצביעות".

ח"כ בן גביר הבהיר, כי הוא עדיין מחכה להתנצלויות של אותם חברי הקואליציה: "אחד אחרי השני תקפו ומצאו את האשם והצביעו עליו, ומה מסתבר? שאותם שני בריונים שאיימו על החיים שלי, ביקשו לפגוע בי, אמרו לי אנחנו נרצח אותך, אנחנו נהרוג אותך. אותם שני בריונים, אחד מהמאבטחים הינו תומך חמאס והשני הוא אסיר משוחרר!

בן גביר קרא לחברי הכנסת שמזלזלים כשמקרי האלימות מופנים כלפיו לומר, "די לאלימות" ו"די לצביעות" וקרא לאיחוד ולאחווה ולהילחם במזיקים הללו.

לדברי בן גביר: "מי ששתק כשאיימן עודה תקף אותי, מי שראה את התמונות וזילזל. מי שמעכב חקירה של איימן עודה במשך חודשים, שלא יתפלא שמה שקורה בסופו של יום זה שתוקפים אותי בחניון חשוך בתל אביב. ואני הייתי מצפה מכל אותם אלה בקואליציה שאנחנו שמענו אותם לא פעם ולא פעמיים, כשחברת הכנסת סילמן דיברה על איומים על החיים שלה, שיבואו ויגנו, שיבואו ויגידו די לאלימות, ובמקרה שלהם גם די לצביעות."

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן