אנשי רמת מגרון הפגינו מחוץ למשכן הכנסת. בן גביר הגיע לחזק: "אתם שליחים של כולנו, צריכים לקבל צל"ש, לא מכות".

מאות שוטרים ופקחי המנהל האזרחי פשטו  על גבעות גאולת ציון ורמת מגרון בבנימין והרסו את בתיהן של ארבע משפחות שמתגוררות במקום ונבנו מחדש מאז ההרס בשבוע שעבר. בעקבות ההרס וההתנהגות הברוטאלית של המשטרה נגדם, הגיעו המשפחות שגורשו להפגין מול משכן הכנסת. לטענתם, הוצאו בכוח מבתיהן בתוך דקות ספורות ומבלי שניתנה להן כל התראה או זמן להתארגן.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ בן גביר יצא ממשכן הכנסת, חיבק את המתיישבים ואמר: "הגעתי לחזק את הגיבורים והגיבורות כאן שמיישבים את א"י, מצווה השקולה כנגד כל המצוות". בן גביר הוסיף ותקף את מדיניות הממשלה: "בו בזמן שהמדיניות כלפיהם היא מדיניות של אפס סובלנות, ייקוב הדין את ההר, רק להטריד, להתנכל ולפגוע, אותה המשטרה בנגב לא אוכפת את החוק ומאפשרת הפרת חוק של עשרות אלפים. זאת הקואליציה שמכשירה את אותם מבנים לא חוקיים ועכשיו גם תספק חשמל לאלה שפורעים, פוגעים ורוצים ברעתנו, זאת בושה ושערורייה".

בן גביר הוסיף עוד והצהיר "נמשיך להיאבק שהממשלה הזאת תלך הביתה כדי שכל המקומות האלו, עוז ציון, גאולת ציון ורמת מגרון יהפכו לערים עם עשרות אלפי בתים וזו צו השעה.

לסיום הביע בן גביר את הערכתו למתיישבים: "אתם שליחים של כולנו, צריכים לקבל צל"ש לא מכות. תושב רמת מגרון, אלישע ירד, סיפר לח"כ בן גביר על הריסת המבנים והגירוש ואפילו על גניבה שבוצעה במקום: "גנבו סכום כסף גדול מהבית, החרימו טלפונים, הרסו את כביש הגישה ובכל המרץ ולא מתוך אין ברירה" אמר בכאב.

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן