מי אנחנו?!

מי אנחנו?

בואו להכיר אותנו...

מפלגת עוצמה יהודית הוקמה בשנת 2004 מתוך הצורך לקדם אג'נדה יהודית ציונית ללא פשרות.

  • המפלגה קידמה את רעיון ארץ ישראל השלמה והחלת הריבונות הישראלית בשטחי יהודה, שומרון ובנימין.
  • המפלגה תומכת בחיזוק הזהות והמסורת היהודית במוסדות החינוך, בביצוע רפורמות מהותיות במערכות השלטון על מנת לחזק את האופי היהודי של מדינת ישראל.

על אף שרוב שנותיה של המפלגה פעילותה הייתה מחוץ לכותלי הכנסת וללא תקציב, המשיכו מנהיגיה להשמיע קול צלול ואמיתי והרימו בגאון את דגלי הערכים היהודיים, מאבק בלתי מתפשר באויב, אהבת ישראל, ערבות הדדית ודאגה למצוקות החלשים.

עוצמה יהודית אינה מפלגה סקטוריאלית אלא מפלגה כלל ישראלית 'עמך ישראל' המחברת אליה את העיר והפריפריה מהצפון ועד הדרום. מרבית תומכי המפלגה הינם חובשי כיפת השמיים ומזוהים עם הערכים של דבקות באמת, התמדה ונחישות, קול אמיתי וצלול ללא פחד ומורא למען עם ישראל ומדינת ישראל.

על אף ההתנכלויות הרבות מצד מערכות השלטון והתקשורת, המשיכה עוצמה יהודית להישאר על המפה ולהפתיע את כולם בהתמדתה ונחישותה ובבחירות לכנסת ה24 נכנס חבר הכנסת איתמר בן גביר לנציג מטעם המפלגה. פעילותו האינטנסיבית מאז נכנס לכנסת קוצרת פירות והוא זוכה לפופולריות רבה ברחובות, ברשתות החברתיות ובכל רחבי הארץ.

מפלגת עוצמה יהודית היא בית לכל ישראלי שרוצה שתהיה כאן מדינה יהודית שאזרחיה נאמנים לה, שמחים בשגשוגה וחפצים בקיומה.

איתמר בן גביר

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית
לשעבר חבר וועדת חוץ וביטחון

בן גביר נולד בירושלים בשנת 1976, נשוי לאילה, אב לשובאל צדוק, הלל שושנה, אמונה אסתר, שירה חדשה, דוד ציון, אורי צבי ואח לשי, מתגורר בחברון.

בנם של שושנה וצדוק ז"ל, אביו יוצא עיראק ואימו בת להורים יוצאי כורדיסטן פעילת אצ"ל ואף נעצרה על ידי הבריטים בגיל 14 בשל כך.

איתמר גדל בבית מסורתי במבשרת ציון ולמד בתיכון אורט ירושלים, בכיתה י"א החל את מאבקו למען עם ישראל וכבר בנערותו החליט לחזור בתשובה.

בבחירות לכנסת ה22 נבחר איתמר בן גביר לראשות מפלגת עוצמה יהודית והביא את המפלגה להישג חסר תקדים של 84,000 אלף קולות בבחירות. על אף שלא עבר את אחוז החסימה המשיך בן גביר להעמיד קול שפוי וצלול ולייצג רבבות מעם ישראל שתמכו בו.

בבחירות לכנסת ה-24 נבחר איתמר בן גביר לכנסת לשמחתם של תומכיו הרבים ולמגינת ליבם של אויבי ישראל בכנסת ומחוצה לה.

טרם כניסתו לפוליטיקה היה בן גביר עורך דין מוצלח ששמו הולך לפניו, ניצחונותיו המשפטיים הרבים פורסמו והוא נהנה מהערכה גם בקרב חוגים הרחוקים ממנו אידיאולוגית.

בן גביר הוא שיאן הזיכויים הפליליים בישראל והוא זוכה מלא פחות מ-45 כתבי אישום מה שמעיד על עוצמת הרדיפה המתמשכת נגדו במשך השנים בשל פעילותו.

יצחק וסרלאוף

מנכ"ל המפלגה

אוהדים ושותפים יקרים, אנו נמצאים במעלה הדרך ועדים להתחזקות מתמדת  של מפלגת עוצמה יהודית. הדבר מגיע לידי ביטוי בפעילות השטח החזקה שלנו, בהקמת המטות הנושאיים של המפלגה, בהנהגת הנוער שלנו, בהליך המפקד שהיינו עמלים זמן רב על הקמתו, בניוזלטר דו שבועי שמופץ לתומכינו הרבים, בהקמת מטות מסודרים לדוברי שפות החוץ, באירועי תרבות וגיבוש שונים, במועצה ארגונית רחבת ידיים עם מעל מאה צירים מכל רחבי הארץ, וכעת התחדשנו גם באתר מעודכן ונפלא שמתעדכן מדי יום.

כל הפעולות האלו ועוד פרויקטים רבים שבדרך הם חלק מראייה רחבה לפיה עוצמה יהודית צריכה להתפתח, לפתוח את שורותיה וקהליה, להגדיל את כוחה ולשאוף להנהגת המדינה.

העם צמא לאמת. העם צמא לגאווה יהודית. העם צמא לציונות ופטריוטיות. עוצמה יהודית מספקת את כל אלו ונותנת לאנשים את השייכות וההזדהות עם האחדות והערבות ההדדית כעם אחד שכל כך חסרה לכולנו, במיוחד בימים אלו.

במשך שנים התקשורת עמלה רבות כדי להוציא אותנו מהשיח, כדי להפוך אותנו ללא לגיטימיים, הם תייגו אותנו כקיצוניים וכבריונים.

אנו עמלים והם עמלים…

עוצמה יהודית בראשות חה"כ איתמר בן גביר עמלה רבות כדי לתקן את התדמית הזאת וזאת באמצעות פעילות תקשורתית רחבה. הבעיה שיש יותר מדי אנשים ששמעו מהתקשורת על איתמר בן גביר ופחות אנשים ששמעו אותו.

עוד קהלים ועוד ציבורים ששומעים את חה"כ בן גביר מופתעים מהאמת הפשוטה שלו, כמה שהיא הגיונית ונכונה ורבים מהם שלא דמיינו לתמוך בנו הופכים להיות פעילים מן המניין.

יש לנו עם מדהים ונעשה הכל כדי לשמור עליו מאוחד. יש לנו צבא חזק עם חיילים ששומרים עלינו ואנו נעשה הכל כדי לשמור עליהם. יש לנו מדינה יהודית אחת ונעשה הכל כדי להגן עליה. יש לנו אויבים שרוצים להשמיד אותנו ונעשה הכל כדי שהם לא יהיו כאן.

יחד אתכם, פעילים ותומכים אהובים שלנו, נדאג שלישראל תהיה עוצמה יהודית.

אגף פניות הציבור

השליחות שלנו כאנשי ציבור היא קודם כל להיות אוזן קשבת לעם, להקשיב ולעודד ואז גם לנסות לעזור ולסייע בכל הכוח.

זוהי זכות עבורנו להיות שליחי הציבור ועל כך אנחנו גאים

שאיפתנו להיות קו התפר ונקודת המפגש בין העם למערכות השלטון ולאפשר לציבור להעלות טיעונים וטענות, שאלות ותהיות כלפיו

אנו שמחים לעזור ולסייע לכל אדם באשר הוא, בכל טענה, תלונה, הערה, בקשה, הארה, הבעת דעה או עמדה.

כל פנייה תטופל ותזכה להתייחסות באופן מהיר, ענייני , ללא משוא פנים וללא תנאי.

יינתן טיפול יעיל ואיכותי ,מקצועי ואכפתי, אחיד, אמין והוגן, ברגישות, הקשבה, יחס אישי ושירותי לכל פונה ובאופן המכבד את הפונה.

לצערנו פניות בנושאים משפטים איננו רשאים ואין בסמכותנו כלל לסייע,

ומסיבות מובנות אנו נמנעים מלעסוק בסכסוכי שכנים בפרט, וסכסוכים אישים בכלל

אולם שאר הפניות הנוגעות להתנהלות המערכת השלטונית, נשמח לסייע ולעזור ככל יכולתנו.

בקבלת הפניה צוות המשרד ינסה להבין את מהות הפניה ולסווגה בהתאם למשרד הממשלתי המטפל, בשלב הראשון ינוסח מכתב מטעמנו וימוען למשרד המיועד, נוסף על כך ננסה לעזור בעוד דרכים פרלמנטריות .

למשרדנו ניתן לפנות באופן טלפוני ובכתב

טלפון המשרד: 02-6508806

פקס: 026508805

מייל: [email protected]

צוות המפלגה בשבילכם

השר איתמר בן גביר

יו"ר המפלגה

איתיאל ניימן

מנכ"ל המפלגה

אלחנן שקולניק

יו"ר ההנהגה הצעירה

רוני צוריה

מנהלת סיעה

חיים אלבויים

מנהל דיגיטל
דובר ח"כ איתמר בן גביר

טירן זיתונה- הרכז הארצי

נעמה זיתונה ואהרון עמר

פניות ציבור

נילי קדוש

מנהלת הלשכה בכנסת

אורית כהן

מנהלת המשרד

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן