השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו בפתח יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה

מידי שנה, עם כניסת יום הזיכרון, העצב והתוגה נופלים על כולנו. אך השנה העצב מכה בנו שבעתיים. ביום הקדוש השנה אנו מרכינים ראש בנוסף לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה – גם על מותם של 62 שוטרי משטרת ישראל שחירפו נפשם והקריבו את חייהם במלחמה.

 

בבוקר חג שמחת תורה, מיד עם קבלת הדיווח על חדירת המחבלים, יצאו השוטרים לקרב חייהם. לקרב על הבית. לקרב כדי להגן על שדרות, נתיבות, אופקים, במסיבת הנובה ברעים, בקיבוצים ובמושבים. לקרב שלצערנו רבים מהם לא חזרו חזרה הביתה.

 

אותם גיבורים יצאו בלי לחשוב פעמיים, חיסלו מחבלים, טיפלו בפצועים, הסיעו אזרחים למקום מבטחים, סגרו צירים ומנעו בגופם ממש את המשך מסע הטבח והאונס של הנאצים מהנוח׳בות לכיוון מרכז הארץ. מסרו את גופם, נפשם ונשמתם לעצור את האויב. ולא רק באותו יום, מאז הם המשיכו וממשיכים להילחם בכל רחבי הארץ על חייהם של אזרחי ישראל, בנחישות, בהתמדה ובגבורה, יום וליל, שבתות וחגים.

 

בנוסף, השנה אנחנו כואבים גם על חמשת לוחמי האש שנפלו במלחמת חרבות ברזל, גיבורים אשר מסרו נפש למען הצלת עם ישראל כפי שהם עשו ועושים במהלך כל השנה.

 

אני כואב על כל שוטר ושוטרת, על כל לוחם ולוחמת, על כל לוחם ולוחמת אש שנפלו קדושים וטהורים. שולח ניחומים, חיזוק וחיבוק חם ואוהב לבני המשפחות היקרות.

 

אחיי גיבורי התהילה, נזכור ולא נשכח אתכם לעולם!

 

ה' יקום דמכם 💔🕯

 

https://www.facebook.com/share/p/DWNkqdydwEdRE2aZ/?mibextid=WC7FNe

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן