בן גביר בסיור שדולת א"י: "חייבים לעבור לפעילות ברחוב ולהוציא את כולם מהאדישות". על רקע קמפיין השנאה של השמאל

על רקע קמפיין השנאה של השמאל הגיעו חברי שדולת ארץ ישראל לסיור מיוחד בהר חברון.

בעקבות קמפיין ההסתה של ארגוני השמאל הקיצוני כנגד ההתיישבות הותיקה והצעירה הגיעו היום חברי שדולת ארץ ישראל בכנסת לסיור מיוחד בהר חברון אותו הוביל יו״ר המועצה יוחאי דמרי בשיתוף תנועת רגבים.

חברי שדולת א״י בראשות ח״כ יואב קיש וח״כ אורית סטרוק ובהשתתפות השרים לשעבר חברי הכנסת יולי אדלשטיין, אמיר אוחנה, יו״ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ׳, וחברי הכנסת ניר ברקת, יו״ר ועדת הכנסת ויו״ר סיעת ימינה ניר אורבך, קטי שטרית, מיכל וולדיגר, גדי יברקן, ח״כ איתמר בן גביר וח״כ גילה גמליאל עמדו מקרוב על המשך ההשתלטות הפלסטינית המאסיבית העויינת בשטחי c תוך סיוע ועידוד של המינהל האזרחי וכן האתגרים העומדים לפתחם של היישובים מההתיישבות הצעירה החסרים חיבורים אלמנטריים לתשתיות בסיסיות של חשמל, מים, אינטרנט ומרכיבי ביטחון.

ח״כ איתמר בן גביר: ״במשך שנים אני צועק וזועק על המצב בהר חברון. חברי הכנסת נחשפו בסיור להשתלטות על שטחים, על הפגיעה במתיישבים יהודים, ההשתלטות על שטחי c ועל קביעת עובדות בשטח".

ח"כ בן גביר הוסיף: "מצדיע להתיישבות ולשליחות הציונית, אבל חייבים לעורר ולהתעורר. המצב לא פשוט וראינו היום בסיור את ההשתלטות על השטח. לא נתייאש. יחד עם העבודה החשובה שאנחנו עושים בכנסת אנחנו חייבים לעבור לפעילות ברחוב ולהוציא את כולם מהאדישות".

(מצ"ב סינק לשימוש חופשי)

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן