מטה חרדי

קצת עלינו

"המטה החרדי של עוצמה יהודית" משמש כמרכז פעילות עבור תומכי המפלגה מכל קצוות הקשת החרדית. הוא פועל מתוך הבנה מעמיקה של המגוון והייחודיות של כל קהילה, ומאחד בתוכו את מצביעי המפלגה מכלל המגוון החרדי. צעירים ומבוגרים, חסידים, ליטאים וספרדים, אברכי כולל ואנשים עובדים. המאמינים בדרכה וברעיונותיה של מפלגת עוצמה יהודית ורוצים לראות אותה גדלה ומצליחה אנו שואפים במטה החרדי של מפלגת עוצמה יהודית לבסס ולחזק את התמיכה של הציבור החרדי במפלגה , על ידי הקמת מערך סניפים ארצי, בדגש על ייחודיות לכל קהילה על פי מאפייניה היחודים

פעילות המטה:

חוגי בית וכנסים: המטה מארגן באופן קבוע חוגי בית וכנסים מיוחדים המותאמים לציבור החרדי. אירועים אלו נועדו להציג את עמדות המפלגה בנושאים שונים, לעודד דיון פתוח ולגייס תמיכה.

קמפיין שטח: המטה מנהל קמפיין שטח נרחב המגיע לכל קצוות הקהילה החרדית. פעילים מטעם המטה מבקרים בבתים, בבתי עסקים ובמוסדות חינוך, נפגשים עם רבנים ואישי ציבור, ומפיצים חומרי הסברה.


פעילות ברשתות חברתיות: המטה פעיל באופן נרחב ברשתות החברתיות, שם הוא משתף תכנים רלוונטיים לציבור החרדי, מנהל דיונים פתוחים ומגייס תמיכה.


חשיבות המטה החרדי:
ייצוג מגוון: המטה החרדי מבטיח ייצוג הולם לחרדים תומכי המפלגה, ומביא לידי ביטוי את מגוון הדעות והקולות הקיימים בציבור החרדי.
חיבור לקהילה: פעילות המטה מאפשרת חיבור ישיר עם הקהילה החרדית, הבנת צרכיה ומתן מענה הולם.
הגברת התמיכה: קמפיין השטח והפעילות ברשתות החברתיות תורמים רבות להגברת התמיכה במפלגה בקרב הציבור החרדי.

אירועים קורבים

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן