שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף בסיכום שבוע של עשייה

סיכום שבוע של עשייה-

 

📍יסוד המעלה:

בתחילת השבוע הגעתי עם צוותי המקצוע של המשרד לפגישה עם ראש מועצת יסוד המעלה הנבחר מר תמיר שלום, בפגישה קיבלנו סקירה על דרכי הפעולה של המועצה בחירום ודנו בתקציבים הנדרשים להשלמת פרויקטים חשובים למען התושבים.

 

📍גולן:

נפגשנו עם ראש מועצת גולן הנבחר מר אורי קלנר וצוותו בכדי לקדם אירועי עוגן ומהלכים לחיזוק כלכלת הגולן.

 

📍קצרין:

הגענו לקצרין לפגישת עבודה עם ראש המועצה הנבחר מר יהודה דואה, בפגישה קיבלנו סקירה על פעולות המועצה וסיכמנו על שיתופי פעולה מקצועיים לקידום קצרין.

 

📍ירושלים:

הגעתי יחד עם ראש מועצת כפר ורדים ידידי אייל שמואלי לפגישה עם שר השיכון והבינוי הרב יצחק גולדקנופף, בפגישה השתתפו גם רמ"ט השר מוטי בבציק, מנכ"ל המשרד יהודה מורגנשטרן ומנכ"ל רמ"י ינקי קוינט בפגישה דנו בפתרונות דיור למשרתי מילואים ובוגרי צבא בכפר ורדים.

 

📍עכו:

נפגשתי עם ראש עיריית עכו הנבחר מר עמיחי בן שלוש לפגישת היכרות סיכמנו על שיתוף פעולה בהמשך לקידום העיר עכו.

 

📍ירושלים:

נפגשתי עם מפונים מהצפון ועמותת צהר, מתחילת המלחמה העמותה מפעילה סדרת אירועים והרצאות למפונים מהצפון שנמצאים במלונות בטבריה, קיבלתי סקירה מהמפונים על הסיוע והליווי הצמוד שהם מקבלים מאנשי עמותת צהר, סיכמנו על פגישה נוספת וסיור עם אנשי המקצוע במלונות במטרה לייעל את עזרת המשרד למפונים.

 

📍כרמיאל:

ממשבר לצמיחה: השקנו בכרמיאל את מוקד המידע הלאומי למעבר לגליל בשיתוף עם תנועת אור ועיריית כרמיאל, דווקא בזמני חירום, אנחנו שואפים להחזיר את תושבי הגליל לביתם ולהביא תושבים נוספים ליישוב הגליל. מרכז המידע בגליל יאפשר להעניק מתוך הגליל, מענה מקיף לכל צרכי החיים. אחת המשימות שלנו היא להמשיך ולתת תקווה להתיישבות בגליל, לתת אופק, ולמצוא פתרונות.

 

📍יאנוח ג'ת

סיירנו במרכז למורשת העדה הדרוזית יחד עם ראש המועצה הנבחר מר והיב סייף וחכ"ל מר מופיד מרעי. הבאת תקציב להשלמת המבנה הוא יעד לאומי ואני מתכנן להיאבק יחד עם ראשי העדה שהתקציב יכנס כבר בתוכנית החומש הקרובה.

 

📍חורפיש:

הגענו למועצת חורפיש לפגישה מקצועית עם ראש המועצה הנבחר מר אנוור עאמר, בפגישה קיבלנו סקירה מקיפה על צרכי התושבים, והסיוע שמעביר המשרד. סיכמנו להישאר בקשר ולהביא לייעול תקציבי המשרד באופן מהיר.

 

📍מעלות תרשיחא:

הגעתי יחד עם צוותי המשרד ובראשם המנכ"ל מר דרור סרוקה לפגישת מקצועית עם ראש העיר הנבחר מר מוטי בן דוד וצוותו, בפגישה קיבלנו סקירה על פעולות המשרד יחד עם העירייה, נמשיך לסייע לעיר בשיפור ההיערכות לחירום, בסיוע בהקמת מוסדות ציבור, בהגדלת התקציב למרכז הצעירים ועוד.

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן