רכז נוער חדש מונה למפלגת עוצמה יהודית

בימים אלו הכריז יו"ר עוצמה ח"כ איתמר בן גביר על היבחרו של יו"ר ההנהגה הצעירה במפלגת עוצמה יהודית- אלחנן שקולניק. בן גביר קידמו בברכה וקרא לבני הנוער להצטרף בהמוניהם: "כמה שיותר חברה צעירים שיהיו שותפים במה שאנו עושים, כדי להציל את מדינת ישראל".

ההנהגה הצעירה של עוצמה יהודית יצאה לפני מספר שבועות לדרך ובה חברים צעירים חדורי שליחות, לפעול למען עם ישראל. הצעירים חולקו לצוותים, בחרו מחוזות בשטח וקיבלו משימות לפעילות, אותם ינהל מעתה שקולניק בסיועו של מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף.

בכנס ההנהגה הצעירה שהתקיים בעבר שיתף יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר עם הצעירים את חוויותיו כבחור צעיר כשהחל את דרכו כפעיל ימין למען עם ישראל ובדבר החשיבות של הדור הצעיר בימינו והשתלבותם בפעילות המפלגה. בדבריו ציין כי עוצמה יהודית הוקמה למען עם ישראל על כל מגזריו ופרט את התוכניות לטווח הקרוב ולעתיד הרחוק בהם יטלו חלק בהנהגה הצעירה וסיים את דבריו: "כבחור צעיר התחלתי בפעילות למען עם ישראל, תפעלו מכל הלב ותצליחו".

מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף המנהל בימים אלו את המפקד הארצי מסר: "הצעירים בהנהגה הם המנוע של המפלגה, אנחנו רואים בהם את מנהיגי העתיד וללא ספק תרומתם למפקד הארצי תהיה משמעותית.

במהלך הכנס שהתקיים לאחרונה אמר וסרלאוף לצעירי המפלגה: "אל תחשבו שהגיל יעכב אתכם ואי אפשר לפעול, ההיפך, יש לכם כח ותנצלו אותו לעזור לעם ישראל, אנחנו ניתן לכם את הפלטפורמה ליישם את הרעיונות ולהצליח".

 

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן