ההנהגה הצעירה

קצת עלינו

ההנהגה הצעירה של מפלגת עוצמה יהודית, רואה בעצמה סיירת של נוער מובחר , המקדם שלוש מטרות על. המטרה ראשונה היא- פעילות לשמירת ארץ ישראל מפני כל צר ואויב. השנייה- שמירה על צביונו היהודי של עם ישראל, והשלישית- עזרה הדדית לטובת עם ישראל. ההנהגה תפעל ללא לאות וללא פחד כדי להגשים ערכים אלה, ותהיה נגישה לכל יהודי הרוצה להיכנס תחת האלונקה, בהזדהות עם הערכים הללו. אנו שואפים בהנהגה הצעירה לקדם מנהיגות, ולהכין את המנהיגים של הדור הבא, על ידי הקמת מערך סניפים ארצי, הובלת צוותים לעשיה ואחריות, וכן בהובלת מערכי לימוד והתפתחות לרכזים ולפעילים. אנו בהנהגה הצעירה רוצים לשאת בעול האחריות הלאומית בשמחה וברצון, ונידרש לכל משימה ולכל מטרה שנראה כחשובה לעם ישראל, לארץ ישראל, ולתורת ישראל.

הנהלת המטה

אלחנן שקולניק, רכז נוער צעירים וסטודנטים

אלחנן שקולניק (25), בוגר החינוך הדתי לאומי תורני. למד בישיבות: כפר חסידים, ישיבת ההסדר עכו, ובישיבה הגבוהה באיתמר. אלחנן שקולניק יוצא יחידה קרבית, עסק שנים רבות בהדרכת נוער במסגרות מסוימות, וכן ריכז והקים תנועות שונות. כיום הוא יו"ר ההנהגה הצעירה בעוצמה יהודית, ומוביל את תחום הנוער המפלגה.

"ההנהגה הצעירה של עוצמה יהודית" כלשונה היא, צעירים מעוצמה יהודית השואפים לגדול להנהגה ושואפים להנהיג.
ההנהגה הצעירה של עוצמה יהודית מחולקת לפי צוותים, ביניהם: ארץ ישראל, עם ישראל, צוות חסד, וצוות פניות הציבור.
להנהגה הצעירה ולצוותיה מטרה כפולה: הן עשיית טוב, חסד ופעולה למען עם ישראל והן גידול חבריה להיות מנהיגים ואנשים טובים יותר. הצוותים יפעלו כיחידים וביחד למען המטרות שחברי ההנהגה יציבו לעצמם ולמען עם ישראל בארץ ישראל ע"פ תורת ישראל, בהנאה, אהבה ומתוך שליחות.


מחכים לכם
צוות ההנהגה הצעירה של עוצמה יהודית.

אליכם - הכח שלנו...

הגלריה שלנו

כאן מתחברים אלינו

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן