כחלק מהרחבת מערך כיתות הכוננות בערים בכל רחבי הארץ הוקמה היום כיתת כוננות חדשה במרחב דן של משטרת ישראל בבני ברק.

*הודעה משותפת למשרד לביטחון לאומי ומשטרת ישראל:*

*כחלק מהקמת כיתות כוננות ברחבי הארץ על ידי המשרד לביטחון לאומי ומשטרת ישראל-מג״ב הוקמה כיתת כוננות בתחנת משטרת בני ברקכחלק מהקמת כיתות כוננות ברחבי הארץ על ידי המשרד לביטחון לאומי ומשטרת ישראל-מג״ב הוקמה כיתת כוננות בתחנת משטרת בני ברק*

חנוכת כיתת הכוננות התקימה במעמד השר לביטחון לאומי, ח"כ איתמר בן גביר, מפקד מחוז ת"א, ניצב עמר פרץ, מפקד מרחב דן, נצ"מ דניאל חדד, מפקד תחנת בני ברק, סנ"צ רותם וסקר וסגל פיקוד התחנה.

 

מתחילת הלחימה שמעון לביא מונה מונה בהתנדבות לשמש כממונה על כיתות הכוננות והוקמו מאות כיתות כוננות ברחבי הארץ.

*השר לביטחון לאומי ח"כ איתמר בן גביר:* "מה שנעשה כאן – זה מציל חיים. נשק מציל חיים ובכל מקום שהיה נשק, זה הציל חיים. המדיניות שלי, לא מהיום, זה לחלק כמה שיותר נשקים לאזרחים. בעשרת החודשים האחרונים האגף לפיקוח ורישוי על כלי ירייה במשרד לביטחון לאומי נתן למעלה מ – 26,000 רישיונות לנשיאת כלי ירייה פרטי כדי שאנשים יוכלו להגן על עצמם. התרגשתי לראות עשרות מהחברה החרדית בישובים שונים, שלוקחים אחריות ומתחמשים. הרחבנו את אוכלוסיית הזכאים לנשיאת כלי יריה פרטי ונמשיך לפעול לחיזוק הביטחון האישי בישובים ובערים. במקביל אנו מציידים את כיתות הכוננות במטרה להגדיל את הביטחון ברחובות.

 

*מפקד המחוז ניצב פרץ עמר:* "אני מברך על המהלך בהקמת כיתת הכוננות שתיתן מענה ראשוני לאירועי פח"ע, ביחד עם שוטרי המחוזי וכחלק מהגברת תחושת הביטחון של תושבי מחוז ת"א".

בימים אלה, משטרת ישראל ממשיכה לגייס לשורותיה מתנדבים כדי לחזק את תחושת הבטחון בקרב האזרחים. המשטרה קוראת לכלל הציבור לקחת חלק ולהתנדב למשמר האזרחי בכל תחומי העיסוק של המשטרה. המשטרה קוראת לציבור לגלות עירנות ובכל חשד ולחייג 100 בכל חשד לאירוע.

קרדיט צילום דוברות המשטרה

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן