ח"כ בן גביר בכנס בקצרין: "לא ייתכן שצריך להיות מיליונר בכדי לקנות דירה במדינה הזו"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע יחד עם מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף וצוות לשכתו לכנס שהתקיים ביישוב קצרין ברמת הגולן באולמי אלטוס. בכנס השתתפו למעלה מ-150 איש.

במהלך הכנס התייחס ח"כ איתמר בן גביר ליוקר המחיה במדינה: "מחיר הדלק עלה, מחיר החד"פ עלה, סל הקניות שעלה 1,000 שקלים, עולה היום 2,000 שקלים. לא ייתכן שצריך להיות מיליונר בכדי לקנות דירה במדינה הזו. כמה שנים צריך לעבוד בשביל דירה?". בן גביר מגבש בימים אלו תוכנית להורדת יוקר המחייה הכלכלי במדינה. את התכנית מתכוון בן גביר לקדם בכנסת הבאה.

בן גביר סיפר למשתתפים: "נסעתי לפני כחודשיים וחצי מהבית שלי בחברון לירושלים, בדרך עמדו רעולי פנים עם בלוקים וכיוונו עלי, יצאתי מהרכב הוצאתי את האקדח שלי, והם ברחו. שאלתי שם את החייל למה הוא לא יורה? הוא ענה לי שאין לו אישור לירות. צריך לחוקק חוק חסינות לחיילים! אם מסכנים את החיים שלהם לתת להם אישור לירות!

בן גביר הוסיף: "אני כבר שנה במסע, במסע להצלת עם ישראל, מסע למען הילדים של כולנו, חילונים ודתיים, מסורתיים וחרדים, מסע בשביל שהילדים שלנו יוכלו ללכת ברחוב בלי לפחד, בלי שמישהו יבוא ויציק להם. בעזרת ה' אנחנו ננצח! עם ישראל חי".

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן