ח"כ בן גביר בכנס באור יהודה: "צריך לחוקק חוק חסינות לחיילים. לתת להם אישור לירות כשהם בסכנת חיים"


יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר ביקר באור יהודה במהלך ביקורו קיים כנס גדול בו השתתפו למעלה מ-250 משתתפים בשעות הערב בבית הכנסת עולי בבל בעיר.

במהלך הכנס דיבר בן גביר ואמר: "נסעתי לפני כחודשיים וחצי מהבית שלי בחברון לירושלים, בדרך עמדו רעולי פנים עם בלוקים וכיוונו עלי, יצאתי מהרכב הוצאתי את האקדח שלי, והם ברחו. שאלתי שם את החייל למה הוא לא יורה? והוא ענה לי שהוא מפחד לירות. צריך לחוקק חוק חסינות לחיילים! אם מסכנים את החיים שלהם לתת להם אישור לירות!"

בן גביר סיפר לנוכחים: "היינו לפני כמה זמן בצפון, בנוף הגליל, הגיע אליי ילד אומר לי: "איתמר, עברתי לביה"ס בעפולה" שאלתי אותו למה? הוא אומר לי, בגלל שצועקים לי "איטבח אל יהוד בביה"ס". מספרת לי אישה מלוד שכאשר הילד שלה יוצא מביה"ס הוא מוריד את הכיפה כי מרביצים לו כשהוא הולך ברחוב, כי הוא יהודי. המצב הזה לא יכול להימשך".

בן גביר הוסיף: "אני כבר שנה במסע, במסע להצלת עם ישראל, מסע למען הילדים של כולנו, חילונים ודתיים, מסורתיים וחרדים, מסע שילדים יוכלו ללכת ברחוב בלי לפחד, בלי שמישהו יבוא ויציק להם, בעזרת ה' אנחנו ננצח! עם ישראל חי".

מאז היבחרו לכנסת חורש ח"כ בן גביר את הארץ לאורכה ולרחבה ומסביר את משנתו בכנסים וחוגי בית השונים, במטרה לשמוע את עם ישראל ולסייע להם אישית.

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן