ח"כ איתמר בן גביר באירוע 'הקבלת פני רבו' עם גדול רבני הציונות הדתית ומגדולי הפוסקים בדור הרב דב ליאור שליט"א: "הרבנים נותנים לנו את הכח להמשיך, את הכוח לפעול ולעשות למען עם ישראל".

 

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר השתתף באירוע 'הקבלת פני רבו' של הציונות הדתית, בהיכל שלמה בירושלים. באירוע השתתפו רבני הציונות הדתית, רבני ערים, דיינים וראשי ישיבות במעמד הרה"ג דוב ליאור שליט"א והרבנים הראשיים לירושלים, הרב אריה שטרן, והראשון לציון הרב שלמה משה עמאר, כמו כן השתתפו, ראש ישיבת מרכז וחבר מועצת הרבנות הראשית הרב יעקב שפירא, הרב יעקב אריאל, הרב זלמן מלמד, הרב צפניה דרורי, הרב חיים שטיינר, הרב איסר קלונסקי, הרב יעקב פילבר, הרב יעקב שפירא, הרב דוד חי הכהן, הרב אליקים לבנון, הרב ישראל אריאל והרב איתן אייזמן.

הרה"ג דוב ליאור שליט"א התייחס למצב הבטחוני ואמר: "חושבים שאם יתנו למחבלים עוד הקלות זה יעזור אבל זה לא נכון. צריך לדעת מה התכונות הברבריות של האויב. הרמב"ם אומר ב"אגרת תימן" 'כשאנחנו רודפים שלומם, הם ישיבו בחירוף ומלחמה".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר: "זכיתי להקביל את מורי ורבי מרן הרב דב ליאור שליט"א. זה מעמד מאד מרגש עם גדולי הרבנים של הציונות הדתית, ובכלל של עם ישראל והשמחה גדולה. המעמד הזה הוא מעמד של חיזוק, במיוחד בימים כאלה שאנחנו רואים שיש יהודים שמפחדים להגיע לכותל ומפחדים להגיע למערת המכפלה. הרבנים נותנים לנו את הכח להמשיך, את הכוח לפעול ולעשות למען עם ישראל. לא נפחד כלל, נחגוג את חג הפסח כחג של חירות אמיתית וגאולה שלימה".

 

 

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן