השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בהר הבית: "הערב אנחנו נקבל עדות נוספת למה צריך להשמיד השמדה טוטלית את חמאס – אנחנו לא נאפשר אף הסכם כניעה שיכלול אפילו הצהרה על מדינה פלסטינית"

*השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר בהר הבית: "הערב אנחנו נקבל עדות נוספת למה צריך להשמיד השמדה טוטלית את חמאס – אנחנו לא נאפשר אף הסכם כניעה שיכלול אפילו הצהרה על מדינה פלסטינית"*

 

השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, עלה הבוקר להר הבית. במהלך ביקורו בהר, מסר השר בן גביר הצהרה בה התייחס לפרסום הצפוי בהמשך היום של סרטון חטיפת התצפיתניות, ולהכרה של מדינות אירופאיות במדינה פלסטינית.

 

*השר בן גביר אמר בהצהרתו:*

"מהמקום הקדוש ביותר לעם ישראל וששייך רק למדינת ישראל, אני אומר: הערב אנחנו נקבל עדות נוספת ללמה צריך להשמיד השמדה טוטלית את החמאס. המדינות שהכירו היום במדינה פלסטינית נותנות פרס לנוח'בות, לרוצחים ולמתעללים, ואני אומר: אנחנו לא נאפשר אפילו הצהרה על מדינה פלסטינית. ואני אומר דבר נוסף: כדי להשמיד את החמאס, צריך להיכנס לרפיח עד הסוף, לעשות טיפול שורש. כדי להחזיר את החטופים והחטופות שלנו צריכים להפסיק את הדלק, לקבוע שהומניטרי רק תמורת הומניטרי. ולשלוט במקום הזה, במקום הכי חשוב".

 

 

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן