איתמר בן גביר בהפגנת הימין: "מתפללים ופועלים כדי שהממשלה הזו תלך הביתה

ח"כ איתמר בן גביר נאם היום בהפגנה נגד הממשלה ובדרישה לביטחון.

בנאומו אמר בן גביר: ערב טוב צדיקים, ערב טוב צדיקות, ערב טוב עם ישראל!

הערב הזה הוא ערב של ציפייה, ערב של תקווה, ערב של תפילה לבורא עולמים שתקום ממשלת ימין אמיתית. פתח בן גביר.

התקווה הזאת משותפת לכל כך הרבה אנשים: למאות אלפי תושבי הדרום, שחיים במקום בו דמם הופקר, ואין דין ואין דיין, לחיילי צהל ושוטרי ישראל, שהפכו אותם לשק חבטות של חבורות מחבלים, שתוקפים אותם מבלי שתהיה להם אפשרות להגיב.

בן גביר תקף את בר לב בנאומו: הפרצוף של הממשלה הזאת והפרצוף של עמר בר לב, השר הכי שמאלן, הכי כושל והכי לא חכם. כמעט מציתים תינוקת בשמעון הצדיק, ועמר בר לב אומר אבל אלימות המתנחלים, מה הפלא שישראל מדממת עם שר כזה שמאלן וכושל.

בן גביר סיפר: לפני חודש וחצי הקמתי לשכה בשמעון הצדיק אחרי ניסיונות לינץ' בלתי פוסקים על משפחת יושבייב.

ומי היה נגד? מי הלך לייעוץ המשפטי וביקש שינסו לפגוע בחסינות חברי הכנסת? עמר בר לב, והסוף ידוע, חודש וחצי אני בשמעון הצדיק ויש שקט.

לפני שבוע ביקשתי לעלות להר הבית, ומי ניסה למנוע את זה? ומי טען שאם אני יעלה להר הבית המזרח התיכון יקרוס? נכון עמר בר לב והסוף ידוע עליתי להר הבית והיה שקט, אתם יודעים למה? כי האויבים לנו, השונאים שלנו, מבינים כוח, מבינים נחישות, מבינים עז, מבינים שמולם עומדים ולא מתקפלים ורק אז הם יושבים בשקט.

ותראו כמה מצחיק, דווקא כשיאיר לפיד הלך לשער שכם דווקא אז הם עשו מהומות והשתוללו, ללמדכם- מי שמתקפל – חוטף ומי שמפגין גאווה יהודית- מנצח, אמר בן גביר.

בן גביר חתם את נאומו: מוריי ורבותי ערב חג הפסח ואנחנו מתפללים ועושים ופועלים כדי שהממשלה הזאת תלך הביתה, לא ממשלת חצי ימין ולא ממשלת גם וגם, עם ישראל רוצה ממשלת ימין!

רוצים לשתף?

הרשמה לעדכונים

דילוג לתוכן